Apie mus

Paskaitom kad nebūtų klausimų😁

◾️Koks yra referral programų tikslas?

Šis metodas kuo toliau tuo labiau populiarėja visame pasaulyje. Ir tai nėra kažkas keisto ar ypatingo, išdalinami pinigai yra tik lašas jūroje iš jų uždirbamų pinigų ir tai yra tik labai puikus būdas pritraukti klientų kurie ilgoje perspektyvoje jiems sugeneruoja didelę gražą.

◾️Dokumentų patvirtinimas.

Dažnai klausiat apie dokumentų patvirtinimus ar patikima, kam to reikia ir t.t. Atsakymas labai paprastas, dažniausiai referralų programas jau siūlo didelės korporacijos kurios savo taisyklėse yra nustačiusios amžiaus cenzą ir tam tikrus nuostatus. Antra priežastis išsigryninimas, betkokiu atvėju kad ir koks tai puslapis bebūtų norint išsigrynint pinigus arba juos įsidėti tapatybę patvirtinti privaloma, manau nereikia aiškinti kodėl, nes gana logiška kad prieš atliekant transakcijas su pinigais reikia įrodyti savo tapatybę. Todėl nebijokit dokumentų patvirtinimo, šiais laikais tai visiškai nieko nereiškia(net duomenų nutekėjimas jums jokios įtakos padaryti negali), visi skelbiami referralai yra išbandyti ir laiko patikrinti.

◾️Ką apsimoka daryti, o ko ne?

Jeigu referralas yra čia patalpintas reiškiasi jį apsimoka atlikti kuo greičiau, kadangi jų taisyklės vis keičiasi, sudėtingėja ir t.t todėl nėra tikslo laukti kol pasunkins procesą arba sumažins sumas. Jų yra begalė, pradedant nuo 1€ ir baigiant labai sunkiom registracijom kur reikia patvirtint gyvenamąja vietą, investuoti daug pinigų ir t.t Todėl čia atrenku pačius greičiausius ir geriausius referralus.