Nemokami 10€/£ už pervedimą per Xendpay

Užtruksite: 10min.

0
534

Xendpay“ įkūrė etiniai novatoriai, norintys pagerinti pasaulį per sėkmę visiems vartotojams. Visada buvo siekiama sumažinti tarptautinio pinigų pervedimo išlaidas, kartu išlaikant geriausią įmanomą klientų aptarnavimą.

Xendpay yra greita ir patikima pinigų pervedimo sistema, siūlanti 10 eurų arba svarų premiją (priklausomai nuo pervedamos valiutos) naujiems nariams užsiregistravusiems per mano nuorodą.

Patariu rinktis 10 svarų premiją, nes tokiu atveju gausite šiek tiek daugiau, kadangi svaras vis dar vertingesnis už eurą

Čia viskas, ką jums reikia padaryti norint gauti premiją:

1. Užsiregistruokite Xendpay per šią nuorodą.

2. Pasitvirtinkite tapatybę Xendpay sistemoje. Tam jums reikės paso/ID arba vairuotojo teisių bei bet kokios ne senesnės nei 3 mėnesių sąskaitos, ant kurios nurodytas jūsų vardas ir namų adresas. Pats tam naudojau PDF sąskaitą iš vienasaskaita.lt. Tapatybės patvirtinimas man užtruko apie 3-4 valandas, kas nėra baisiai ilgai

3. Atlikite savo pirmąjį bent 100 GBP pervedimą. Pasirinkite, kad darote pervedimą iš UK į Lietuvą.

Bepildant sumas, apačioje bus lentelė “Transfer Fee” į kurią įrašykite “0”. Tokiu būdu pervedimas bus nemokamas. Apačioje matysite langelį “Discount GBP 10.00” – tai jūsų bonusas, todėl už pervedimą mokėsite tik 90 GBP, o gausite 100 GBP ekvivalentą eurais. Pats mokėjau 97,49 EUR ir gavau 108,23 EUR.

4. 
Po gavėjo informacija įveskite savo asmeninius duomenis bei lietuvišką banko sąskaitą į kurią gausite pinigus. Pervedimą apmokėkite kortele (tam puikiai tinka Revolut, kurią pats ir naudojau).

Pats pervedimas trunka vieną darbo dieną arba kartais net greičiau – https://www.xendpay.com/delivery-times

Sveikinu uždirbus nemokamų pinigų! :)

Jei kils klausimų, rašykit čia arba asmeninę žinutę.

Trustpilot atsiliepimai apie Xendpay

KOMENTUOTI

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia