[BAIGTA] Gauk 20 € pasveikinimo dovanėlę iš monese

Užtruksite: 15min.

0
717

Monese – Jungtinėje karalystėje įkurtas internetinis bankas 2013 metais, Estijos piliečio. Vienas iš didžiausių privalumų yra tai, jog galima atsidaryti banko sąskaitą be oficialaus JK adreso ar kredito istorijos.

Tradiciniai bankai daugeliui vis dar yra pirmas pasirinkimas, kai reikia atsidaryti sąskaitą realių pinigų tvarkymui, tačiau tam turėsite pateikti nemažai dokumentų (algalapius, kito banko išrašus, nuomos sutartį) ir taip patvirtinti savo adresą, kuriuo gyvenate JK. Misija beveik neįvykdoma, jei tik atvykote į Didžiąją Britaniją.

„Pakanka vos 3 minučių su mobilia aplikacija ir galėsite džiaugtis oficialia Europos sąjungos arba Jungtinės karalystės banko sąskaita su asmeniniu IBAN numeriu.“

Šiandien ši paslauga Europoje plačiai paplitusi ir dauguma gyventojų ja naudojasi, kaip galimybe per keletą minučių staigiai prireikus atsidaryti banko sąskaitą Didžiojoje Britanijoje nebūtinai ten būnant. Tiesiog užtenka parsisiųsti mobilią programėlę iš App Store arba Google Play, ją įsidiegti ir per keletą minučių pasitvirtinti savo tapatybę niekur neišeinant iš namų. Labai patogu, ką pasakysite, nereikia stovėti eilėse, pildyti krūvos popierių, išklausyti banko darbuotojų moralų ir t.t.

Jungtinės Karalystės internetinis bankas „Monese“ šiuo metu duoda 20€ premiją! Taipogi Jūs turite galimybę nemokamai atsidaryti IBAN sąskaitą, bei nemokamai užsisakyti kortelę į namus. „Monese“ kortelę atsiunčia apytiksliai dviejų savaičių bėgyje ir gavę kortelę Jūs galėsite nemokamai išsigryninti iki 200€ per menesį visuose bankomatuose. „Monese“ siūlo ir daug kitų naudingų funkcijų ir yra ne tik tradicinių bankų, bet ir “Revolut” alternatyva.

Gauk 20 € pasveikinimo dovanėlę, kai atidarai „Monese“ sąskaitą ir atlieki pirmąją tranzakciją su „Monese“ kortele.

Sąlygos gauti 20€ premiją:

  • Atsisiųsk „Monese“ programėlę čia: nuoroda
  • Pasinaudok šiuo kodu: DARIU642
  • Patvirtinti tapatybę
  • Išsirinkti norimą planą. Planas „Simple“ yra nemokamas
  • Užsisakykite „Monese“ kortelę nemokamai
  • Atlikite mokėjimą kortelę ir Jūsų sąskaita bus papildyta 20€ premiją!

KOMENTUOTI

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia