16 EUR už registraciją P2P platformoje Twino

0
521

Twino yra latviška P2P paskolų kompanija veikianti nuo 2009 m. Pagooglinus galite rasti daugybę gerų atsiliepimų apie juos. Taip pat puiku tas, kad paskoloms jie teikia Buyback Guarantee, tad net jei žmogus ir negrąžins paskolos laiku, jums pinigus už ją grąžins pats Twino.

Šiuo metu užsiregistravę Twino galite gauti 15€ arba 15£ (16€) bonusą, jei investuosite 100€ arba 100£. Šią investiciją galėsite iškart parduoti antrinėje rinkoje ir atsiimti savo pinigus.

  1. KAS NORI UZSIREGISTRUOTI, JUNKITĖS PER ŠIĄ REF. NUORODA 🙂
  2. Užpildykite visą reikiamą informaciją apie save bei pasitvirtinkite savo e-mailą.
  3. Įkelkite savo ID arba paso nuotrauką tapatybės patvirtinimui. Patvirtinimas man užtruko kelias valandas.
  4. Belaukiant tapatybės patvirtinimo jau galite pradėti pildytis savo Twino sąskaitą. Tam reikės paspausti „Add Funds“ – pasirinkti GBP/EUR – pervesti 100GBP/EUR į nurodytą sąskaitą. Kadangi dariau GBP pervedimą iš Transferwise GBP saskaitos (100 GBP), pinigai atėjo per mažiau nei parą.
  5. Sulaukę tapatybės patvirtinimo, bei pinigų savo Twino sąskaitoje, investuokite pirmuosius 100GBP/EUR, kad aktyvuotumėte bonusą. Juos investuoti galite ir per kelias skirtingas paskolas, svarbu kad susidarytu 100£.
    Paspauskite Invest – Manual Invest. Sekančiame puslapyje rekomenduoju nusistatyti paskolos terminą iki 1 mėn. ir paspausti „No“ ties „Currency Exposure“ skiltimi, kad išvengti valiutų kursų šuolių.
  6. Viskas – jums bus suteiktas 15EUR/GBP bonusas. Aš jį gavau iškart po investavimo.

Norėdami parduoti savo investiciją antrinėje rinkoje, paspauskite „My Investments“ – įveskite pilną sumą, priklausomai nuo tiek, kiek paskolų investavote. Rekomenduoju rinktis GBP pervedimą, tuomet viso uždirbsite ±16 EUR.

KOMENTUOTI

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia